حساسیت های پوست

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شمامشکلات و حساسیت های پوست

آیا رنگ چهره شما به نظر تیره و کدر و فاقد شفافیت میباشد ؟

عوامل بسیاری هستند که باعث بروز مشکلات پوستی و تغییر رنگ و کدر شدن پوست می شوند که از جمله ی آنها می توان به عواملی مانند افزایش لایه شاخی و تجمع سلول های مرده در سطح پوست و عدم تعادل در بازسازی سلولی و…. را نام برد که با استفاده از یک سری روش های مناسب مانند لایه برداری و به کار گیری موثر ترین ترکیبات موجود در ویتامین ها واسیدهای میوه می توان زیبایی و شفافیت پوست را چند برابر کرد و پوست را به بالاترین درجه از زیبایی رساند.

مشکلات و حساسیت های پوست

پاک کردن پوست :

پاکسازی پوست جزو یکی از مراحل مهم در داشتن پوستی شفاف و شاداب وزنده به حساب می آید. در پاکسازی پوست، لوازم آرایش و نا خالصی های تجمع یافته در طی روز از روی پوست پاک میشود و در نهایت استفاده از محصولات مراقبت کننده پوستی اثر بخشی بیشتری بر روی پوست خواهد داشت .به جرات می توان گفت که پاک کننده ها در جهت زیبایی پوست بسیار ضروری و موثرهستند. و دلیل ان هم این است که پاک کردن کامل پوست از مواد آرایشی باعث می شود که آلودگی های جذب شده در طی روز از روی پوست پاک می شود و در نهایت محصولات مراقبتی با درصد بالایی جذب پوست می شوند و اثرگذاری بیشتری خواهند داشت.

پاکسازی پوست

رطوبت پوست ، از بخش های اصلی و مهم پوست است. شفافیت ونرمی و لطافت پوست بستگی به رطوبت طبیعی پوست دارد که در نهایت موجب ماندگاری جوانی می شود و پوست دیرتر پیر می شود. در گذر عمر، عوامل مختلف آب وهوایی،  محیطی وزیستی در پروسه پیری زود رس پوست و ایجاد چروک و تیره شدن پوست موثر هستند.
بعد از اینکه مرحله پاک کردن پوست به انجام رسید نیاز است که از پوست به صورت منظم و دائمی مراقبت شود که اصطلاحا به این مرحله خالص سازی پوست می گویند. برای هر نوع پوست ، باهر ویژگی که دارد خالص سازی پوست باید انجام شود.

بعد از انجام مرحله خالص سازی پوست است که میتوان شاهد تغییرات بود و پوست صورت لطیف ترورنگ چهره روشن و براق تر میشود.

جوانسازی پوست

در بسیاری از مواقع کاهش فعالیت سلول ها باعث چروک وپیری پوست میگردد .هم چنین نباید پایین امدن کیفیت پروتئین ها( فیبرهای کلاژن و الاستین ) و چربی ها را در به وجود آمدن مشکلات پوستی فراموش کرد.

همچنین عواملی چون  آسیب های ناشی از اشعه ماورا بنفش ، استرس ، رادیکال های آزاد ، سیگار و برنامه غذائی نا مطلوب و…نیز در کاهش الاستیسیته و قوام پوست بی تاثیر نیستند. پس در چنین شرایطی مراقبت از پوست را نیاید فراموش کرد.


ãäÈÚ

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای